Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Евдокия Иванова Манева-Бабулкова

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2005-07-11 2009-06-25 40-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2005-07-11 2009-06-25 Демократи за Силна България член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2005-08-24 2009-06-25 Комисия по земеделието и горите член
2005-08-24 2009-06-25 Комисия по околната среда и водите член
Временни комисии
От До Име позиция
2005-07-14 2005-08-24 Временна комисия по европейски въпроси член
2005-07-15 2005-08-25 Временна анкетна комисия, която да проучи дейността на правителството във връзка с обгазяването на Стара Загора през 2004 и 2005 г. член
2005-08-04 2005-08-24 Временна комисия по околната среда и водите член
2005-08-04 2005-08-24 Временна комисия по земеделието и горите член
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

142

Лични данни

дата на раждане 1945-03-20
място на раждане София, България
професия икономист
езици немски, руски
семейно положение омъжена
имейл emaneva@vip.bg
уебсайт