Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Константин Стефанов Димитров

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2005-07-11 2009-06-25 40-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2005-07-11 2009-06-25 Демократи за Силна България член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2005-08-24 2009-06-25 Комисия по външна политика зам.-председател
2005-08-24 2009-06-25 Комисия по европейските въпроси член
Няма временни комисии
Парламентарни подкомисии
От До Име позиция
2007-10-04 2009-06-25 Подкомисия по усвояването на средствата от Европейския съюз към Комисията по европейските въпроси член
Делегации
От До Име позиция
2005-09-28 2009-06-25 Делегация в Съвместния парламентарен комитет България - Европейски съюз член
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

141

Лични данни

дата на раждане 1957-01-28
място на раждане София, България
професия непоказана
езици английски, френски, немски, руски
семейно положение женен
имейл
уебсайт