Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Огнян Стефанов Герджиков

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2005-07-11 2009-06-25 40-то Народно събрание член
2001-07-05 2001-07-05 39-то Народно събрание член
2001-07-05 2005-02-04 39-то Народно събрание председател на НС
2005-02-04 2005-06-17 39-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2005-07-14 2009-06-25 Национално движение за стабилност и възход член
2001-07-05 2005-06-17 Национално движение Симеон Втори член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2005-08-24 2009-06-25 Комисия по правни въпроси член
2005-08-24 2009-06-25 Комисия по правата на човека и вероизповеданията председател
Временни комисии
От До Име позиция
2005-07-11 2005-08-18 Временна комисия по Правилника за организацията и дейността на Народното събрание член
2005-07-15 2005-08-24 Временна комисия по правни въпроси член
2006-01-18 2006-03-30 Временна комисия за подготовка на предложения за промени в Конституцията на Република България член
2006-10-11 2007-02-02 Временна комисия за обсъждане на проекта и предложения за промени в Конституцията на Република България член
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

146 659

Лични данни

дата на раждане 1946-03-19
място на раждане София, България
професия юрист
езици немски, руски
семейно положение женен
имейл ognian@flaw.uni-sofia.bg
уебсайт