Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Иван Георгиев Сотиров

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2005-07-11 2009-06-25 40-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2005-07-11 2007-04-05 ОДС - СДС, ДП, Движение Гергьовден, БЗНС, НС-БЗНС член
2007-04-05 2007-11-22 ОДС - СДС, ДП, Движение Гергьовден, БЗНС, НС-БЗНС зам.-председател на ПГ
2007-11-22 2009-06-25 ОДС - СДС, ДП, Движение Гергьовден, БЗНС, НС-БЗНС член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2005-08-24 2009-06-25 Комисия по местно самоуправление, регионална политика и благоустройство член
2005-08-24 2008-09-19 Комисия по правата на човека и вероизповеданията член
2008-09-19 2009-06-25 Комисия по правни въпроси член
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

150 2201

Лични данни

дата на раждане 1963-07-29
място на раждане София, България
професия инженер
езици английски, руски
семейно положение женен
имейл sotirov_ivan@hotmail.com
уебсайт