Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Евгения Тодорова Живкова

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2005-07-11 2009-06-25 40-то Народно събрание член
2001-07-05 2005-06-17 39-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2005-07-11 2009-06-25 Коалиция за България член
2001-07-05 2005-06-17 Коалиция за България член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2005-08-24 2009-06-25 Комисия по въпросите на децата, младежта и спорта зам.-председател
2005-08-24 2009-06-25 Комисия по културата член
2001-07-20 2005-06-17 Комисия по образованието и науката член
2001-07-20 2005-06-17 Комисия по въпросите на децата, младежта и спорта член
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Делегации
От До Име позиция
2007-01-12 2007-10-17 Делегация в Парламентарната асамблея на Съвета на Европа заместващ представител
2007-10-17 2009-06-25 Делегация в Парламентарната асамблея на Съвета на Европа зам.-ръководител
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

152 626

Лични данни

дата на раждане 1965-11-07
място на раждане София, България
професия историк
езици английски, руски
семейно положение омъжена
имейл
уебсайт