Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Силвия Тодорова Стойчева

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2005-07-11 2005-07-11 40-то Народно събрание член
2005-07-11 2006-03-08 40-то Народно събрание временен парламентарен секретар
2006-03-08 2009-06-25 40-то Народно събрание парламентарен секретар
Парламентарни групи
От До Име позиция
2005-07-11 2009-06-25 Коалиция за България член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2005-08-24 2008-02-14 Комисия по въпросите на децата, младежта и спорта член
2005-08-24 2009-06-25 Комисия по европейските въпроси член
2008-02-14 2009-06-25 Комисия по външна политика член
Няма временни комисии
Парламентарни подкомисии
От До Име позиция
2007-10-04 2009-06-25 Подкомисия по усвояването на средствата от Европейския съюз към Комисията по европейските въпроси член
Делегации
От До Име позиция
2005-09-28 2009-06-25 Делегация в Съвместния парламентарен комитет България - Европейски съюз член
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

154

Лични данни

дата на раждане 1970-04-12
място на раждане с. Говедарци, България
професия друга
езици английски, немски, руски
семейно положение неомъжена
имейл
уебсайт