Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Георги Чавдаров Анастасов

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2005-07-11 2009-06-25 40-то Народно събрание член
2001-07-05 2001-07-05 39-то Народно събрание член
2001-07-05 2005-06-17 39-то Народно събрание парламентарен секретар
2009-07-14 2013-03-14 41-во Народно събрание член
2013-05-21 42-ро Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2005-07-11 2005-08-18 Коалиция за България член
2005-08-18 2009-06-25 Коалиция за България зам.-председател на ПГ
2001-07-05 2005-06-17 Коалиция за България член
2009-07-14 2013-03-14 Коалиция за България член
2013-05-21 Коалиция за България член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2005-08-24 2007-02-23 Комисия по икономическата политика член
2005-08-24 2006-03-31 Комисия по бюджет и финанси член
2006-03-31 2009-06-25 Комисия по въпросите на децата, младежта и спорта член
2007-02-23 2009-06-25 Комисия по правата на човека и вероизповеданията член
2001-07-20 2005-06-17 Kомисия по бюджет и финанси член
2001-07-20 2005-06-17 Комисия по здравеопазването член
2009-07-29 2013-03-14 Комисия по правата на човека, вероизповеданията, жалбите и петициите на гражданите член
2013-06-19 Комисия по бюджет и финанси член
2013-07-12 Комисия по правата на човека и жалбите на гражданите зам.-председател
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Групи за приятелство
От До Име позиция
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Гърция член
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Италия член
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Кипър председател
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Русия член
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - САЩ член
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Франция член
2013-10-17 Група за приятелство България - Германия член
2013-10-17 Група за приятелство България - Гърция член
2013-10-17 Група за приятелство България - Великобритания член
2013-10-17 Група за приятелство България - Бразилия член
2013-10-17 Група за приятелство България - Индия член
2013-10-17 Група за приятелство България - Кипър председател
2013-10-17 Група за приятелство България - Китай член
2013-10-17 Група за приятелство България - Република Южна Африка зам.-председател
2013-10-17 Група за приятелство България - Русия член
2013-10-17 Група за приятелство България - САЩ член
2013-10-17 Група за приятелство България - Франция член
Зададени въпроси
  • концесионните договори и спазването на поетите ангажименти от концесионерите
  • концесионните договори и спазването на поетите ангажименти от концесионерите
  • крепостта в гр. Хисаря
  • нарушени здравни права
  • некоректни документи
  • крепостта в гр. Хисаря
  • некоректна таксиметрова дейност
  • некоректна таксиметрова дейност
  • некоректна таксиметрова дейност
  • ниво на компетентност на Клиничната лаборатория в МБАЛ "Кнежа" ЕООД
  • некоректна таксиметрова дейност
  • ниво на компетентност на Клиничната лаборатория в МБАЛ "Кнежа" ЕООД
  • некоректна таксиметрова дейност
  • некоректна таксиметрова дейност
  • некоректна таксиметрова дейност
  • некоректна таксиметрова дейност
  • държавната субсидия за издръжката на Медицинския университет в Плевен

Снимка

159 711 937 1540

Лични данни

дата на раждане 1957-06-02
място на раждане София, България
професия икономист
езици руски, гръцки
семейно положение женен
имейл Georgi.Anastasov@parliament.bg
уебсайт