Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Евгений Гинев Жеков

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2005-07-11 2009-06-25 40-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2005-07-11 2008-12-16 Български Народен съюз член
2008-12-16 2009-06-24 Движение НАПРЕД член
2009-06-24 2009-06-25 Ред, законност и справедливост член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2005-08-24 2009-06-25 Комисия по енергетиката член
2005-08-24 2009-06-25 Комисия за борба с корупцията член
Временни комисии
От До Име позиция
2005-07-15 2005-08-25 Временна анкетна комисия, която да проучи дейността на правителството във връзка с обгазяването на Стара Загора през 2004 и 2005 г. член
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

165

Лични данни

дата на раждане 1960-11-04
място на раждане Стара Загора, България
професия икономист
езици руски
семейно положение женен
имейл ezekov@abv.bg
уебсайт