Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Райна Господинова Йовчева

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2005-07-11 2005-07-11 40-то Народно събрание член
2005-07-11 2005-09-08 40-то Народно събрание временен парламентарен секретар
Парламентарни групи
От До Име позиция
2005-07-11 2005-09-08 Коалиция за България член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2005-08-24 2005-09-08 Комисия по жалбите и петициите на гражданите член
2005-08-24 2005-09-08 Комисия по европейските въпроси член
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

172

Лични данни

дата на раждане 1971-08-21
място на раждане Смолян, България
професия преподавател
езици английски, руски
семейно положение омъжена
имейл
уебсайт