Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Костадин Стоянов Паскалев

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2005-07-11 2007-11-14 40-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2005-07-11 2007-11-14 Коалиция за България член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2005-08-24 2007-11-14 Комисия по бюджет и финанси член
2005-08-24 2007-11-14 Комисия по местно самоуправление, регионална политика и благоустройство зам.-председател
Временни комисии
От До Име позиция
2005-08-04 2005-08-24 Временна комисия по околната среда и водите член
Няма парламентарни подкомисии
Делегации
От До Име позиция
2007-01-12 2007-11-14 Делегация в Асамблеята на Западноевропейския съюз заместващ член
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

171

Лични данни

дата на раждане 1961-12-09
място на раждане с.Кърналово, България
професия преподавател
езици английски, руски
семейно положение женен
имейл
уебсайт