Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Росен Златанов Владимиров

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2005-07-11 2009-06-25 40-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2005-07-11 2009-06-25 Движение за права и свободи зам.-председател на ПГ
Постоянни комисии
От До Име позиция
2005-08-24 2009-06-25 Комисия по външна политика член
2005-08-24 2009-06-25 Комисия по околната среда и водите зам.-председател
Временни комисии
От До Име позиция
2005-08-04 2005-08-24 Временна комисия по околната среда и водите член
Няма парламентарни подкомисии
Делегации
От До Име позиция
2005-09-28 2009-06-25 Делегация в Съвместния парламентарен комитет България - Европейски съюз зам.-председател
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

169

Лични данни

дата на раждане 1967-04-02
място на раждане Перник, България
професия юрист
езици английски, руски
семейно положение женен
имейл
уебсайт