Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Илиян Вълев Илиев

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2005-07-11 2009-06-25 40-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2005-07-13 2009-06-17 Атака член
2009-06-17 2009-06-25 Независими член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2005-08-24 2006-03-31 Комисия по местно самоуправление, регионална политика и благоустройство член
2005-08-24 2009-06-25 Комисия по въпросите на държавната администрация член
2006-07-07 2009-06-25 Комисия за борба с корупцията член
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Делегации
От До Име позиция
2005-09-28 2009-06-25 Делегация в Асамблеята на Западноевропейския съюз зам.-ръководител
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

179

Лични данни

дата на раждане 1964-11-11
място на раждане Провадия, България
професия лекар
езици руски
семейно положение женен
имейл
уебсайт