Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Метин Мехмедов Сюлейманов

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2005-07-11 2005-07-11 40-то Народно събрание член
2005-07-11 2006-03-08 40-то Народно събрание временен парламентарен секретар
2006-03-08 2009-06-25 40-то Народно събрание парламентарен секретар
Парламентарни групи
От До Име позиция
2005-07-11 2009-06-25 Движение за права и свободи член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2005-08-24 2009-06-25 Комисия по правни въпроси член
2005-08-24 2009-06-25 Комисия по образованието и науката член
Временни комисии
От До Име позиция
2006-06-08 2006-07-08 Временна парламентарна комисия по искането на Борис Велчев, главен прокурор на Република България, за даване на разрешение за възбуждане на наказателно преследване срещу Павел Михайлов Чернев, народен представител в 40-то Народно събрание член
2007-04-20 2007-05-20 Временна комисия по искането на Борис Велчев, главен прокурор на Република България, за даване на разрешение за възбуждане на наказателно преследване срещу Тома Янков Томов, народен представител в 40-то Народно събрание член
2009-02-19 2009-05-19 Временна анкетна комисия за установяване на актове и действия, с които е уредена собствеността и начинът на ползване на имоти в Студентски град в гр. София член
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

181

Лични данни

дата на раждане 1974-01-24
място на раждане Шумен, България
професия преподавател
езици английски, руски, турски
семейно положение женен
имейл
уебсайт