Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Петър Георгиев Кънев

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2005-07-11 2009-06-25 40-то Народно събрание член
2013-05-21 42-ро Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2005-07-11 2009-06-25 Коалиция за България член
2013-05-21 Коалиция за България член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2005-08-24 2009-06-25 Комисия по икономическата политика зам.-председател
2005-08-24 2009-06-25 Комисия по бюджет и финанси член
2013-06-19 Комисия по икономическата политика и туризъм член
2013-06-19 Комисия по бюджет и финанси зам.-председател
Няма временни комисии
Парламентарни подкомисии
От До Име позиция
2007-04-26 2008-03-26 Подкомисия по отчетност на публичния сектор към Комисия по бюджет и финанси председател
2008-03-26 2009-06-25 Подкомисия по отчетност на публичния сектор към Комисия по бюджет и финанси член
2013-10-24 Постоянно действаща подкомисия по отчетност на публичния сектор към Комисия по бюджет и финанси председател
Делегации
От До Име позиция
2007-10-31 2009-06-25 Делегация в Парламентарната асамблея на Черноморското икономическо сътрудничество председател
2013-07-03 Делегация в Парламентарната асамблея на Черноморското икономическо сътрудничество ръководител
Групи за приятелство
От До Име позиция
2013-10-17 Група за приятелство България - Азербайджан член
2013-10-17 Група за приятелство България - Виетнам член
2013-10-17 Група за приятелство България - Русия зам.-председател
2013-10-17 Група за приятелство България - Украйна член
2013-10-17 Група за приятелство България - Куба член
2014-03-06 Група за приятелство България - Киргизка република зам.-председател
2014-03-06 Група за приятелство България - Туркменистан член
Зададени въпроси

Снимка

184 1631

Лични данни

дата на раждане 1953-12-18
място на раждане с. Миладиновци, България
професия инженер
езици английски, руски
семейно положение женен
имейл petar.kanev@parliament.bg
уебсайт