Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Минчо Викторов Спасов

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2005-07-11 2009-06-25 40-то Народно събрание член
2004-10-19 2005-06-17 39-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2005-07-14 2005-09-02 Национално движение за стабилност и възход член
2005-09-02 2007-11-07 Национално движение за стабилност и възход зам.-председател на ПГ
2007-11-07 2009-06-25 Национално движение за стабилност и възход член
2004-10-19 2005-06-17 Национално движение Симеон Втори член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2005-08-24 2008-02-20 Комисия по местно самоуправление, регионална политика и благоустройство член
2005-08-24 2008-02-20 Комисия по въпросите на държавната администрация член
2008-02-20 2009-06-25 Комисия по отбраната член
2008-02-20 2009-06-25 Комисия по вътрешна сигурност и обществен ред председател
2008-11-13 2009-06-25 Комисия за контрол на държавна агенция „национална сигурност" член
2005-03-11 2005-06-17 Kомисия по вътрешна сигурност и обществен ред член
2005-03-11 2005-06-17 Kомисия по бюджет и финанси член
Временни комисии
От До Име позиция
2005-07-15 2005-08-24 Временна комисия по правни въпроси член
2005-10-07 2006-01-26 Временна комисия по искането на Никола Филчев, главен прокурор на Република България, за даване на разрешение за възбуждане на наказателно преследване срещу Стефан Антонов Софиянски, народен представител в XL Народно събрание член
2006-03-15 2006-08-03 Временна комисия за установяване на отнетото и възстановено имущество на семействата на бившите царе Фердинанд I и Борис III и техните наследници член
2008-02-07 2008-03-28 Временна анкетна комисия за изясняване на случая "Куйович" член
2004-11-10 2005-03-04 Временна анкетна комисисия за разследване измамите с ДДС член
2005-01-19 2005-03-22 Временна анкетна комисия за проверка на междуправителствените споразумения за кредити, отпуснати на страни от третия свят - произхода на кредитите, целите на предоставяне и времето, когато това е осъществено; държавите кредитополучатели; действията на правителствата от 1990 г. насам по събиране на вземанията на Република България, произтичащи от тези споразумения член
2005-03-22 2005-06-17 Временна анкетна комисия за проверка на междуправителствените споразумения за кредити, отпуснати на страни от третия свят - произхода на кредитите, целите на предоставяне и времето, когато това е осъществено; държавите кредитополучатели; действията на правителствата от 1990 г. насам по събиране на вземанията на Република България, произтичащи от тези споразумения председател
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

186 763

Лични данни

дата на раждане 1964-03-01
място на раждане София, България
професия юрист
езици английски, френски, руски
семейно положение разведен
имейл spassovm@abv.bg
уебсайт