Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Стоян Проданов Иванов

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2005-07-11 2009-06-25 40-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2005-07-11 2009-06-25 Коалиция за България член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2005-08-24 2008-05-30 Комисия по местно самоуправление, регионална политика и благоустройство член
2005-08-24 2009-06-25 Комисия по земеделието и горите член
2008-05-30 2009-06-25 Комисия по политиката при бедствия и аварии член
Временни комисии
От До Име позиция
2005-08-04 2005-08-24 Временна комисия по земеделието и горите член
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

185

Лични данни

дата на раждане 1953-08-08
място на раждане с. Зимница, България
професия инженер
езици немски, руски
семейно положение женен
имейл
уебсайт