Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Меглена Щилиянова Кунева

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2005-07-11 2005-08-16 40-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2005-07-14 2005-08-16 Национално движение за стабилност и възход член
Няма постоянни комисии
Временни комисии
От До Име позиция
2005-08-05 2005-08-16 Временна комисия по европейски въпроси член
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

197

Лични данни

дата на раждане 1957-06-22
място на раждане София, България
професия юрист
езици английски, френски, руски
семейно положение омъжена
имейл
уебсайт