Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Димитър Кинов Стоянов

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2005-07-11 2005-07-11 40-то Народно събрание член
2005-07-11 2006-03-08 40-то Народно събрание временен парламентарен секретар
2006-03-08 2007-05-20 40-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2005-07-13 2007-05-20 Атака член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2005-08-24 2007-05-20 Комисия по европейските въпроси зам.-председател
2005-08-24 2007-05-20 Комисия по гражданското общество и медии член
Временни комисии
От До Име позиция
2005-07-14 2005-08-24 Временна комисия по европейски въпроси член
2006-05-11 2006-06-11 Временна комисия по искането на Борис Велчев, главен прокурор на Република България, за даване на разрешение за възбуждане на наказателно преследване срещу Волен Николов Сидеров, народен представител в 40-то Народно събрание член
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

193

Лични данни

дата на раждане 1983-05-17
място на раждане София, България
професия непоказана
езици английски, немски, италиански
семейно положение неженен
имейл
уебсайт