Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Надежда Николова Михайлова

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2005-07-11 2008-07-23 40-то Народно събрание член
2008-07-23 2009-06-25 40-то Народно събрание зам.-председател на НС
2001-07-05 2005-06-17 39-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2005-07-11 2005-10-20 ОДС - СДС, ДП, Движение Гергьовден, БЗНС, НС-БЗНС председател на ПГ
2005-10-20 2009-06-25 ОДС - СДС, ДП, Движение Гергьовден, БЗНС, НС-БЗНС член
2001-07-05 2004-02-25 Обединените Демократични Сили председател на ПГ
2002-03-12 2004-02-25 Обединените Демократични Сили председател на ПС
2004-02-25 2005-06-17 Съюза на Демократичните Сили председател на ПГ
Постоянни комисии
От До Име позиция
2005-08-24 2009-06-25 Комисия по външна политика член
2007-10-17 2009-06-25 Комисия по европейските въпроси член
2001-07-20 2005-06-17 Kомисия по външна политика, отбрана и сигурност член
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Делегации
От До Име позиция
2005-09-21 2009-06-25 Делегация в Парламентарната асамблея на Съвета на Европа основен представител
2001-08-03 2002-11-13 Делегация в парламентарната асамблея на НАТО член
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

199 430 2089 2146

Лични данни

дата на раждане 1962-08-09
място на раждане София, България
професия преподавател
езици английски, руски, испански
семейно положение омъжена
имейл
уебсайт