Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Петър Кирилов Берон

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2005-07-11 2005-07-11 40-то Народно събрание член
2005-07-11 2009-06-25 40-то Народно събрание зам.-председател на НС на ротационен принцип
Парламентарни групи
От До Име позиция
2005-07-13 2006-10-04 Атака член
2006-10-04 2009-06-25 Независими член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2005-08-24 2009-06-25 Комисия по външна политика член
2005-11-04 2009-06-25 Комисия по околната среда и водите член
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

202

Лични данни

дата на раждане 1940-03-14
място на раждане София, България
професия друга
езици английски, френски, руски
семейно положение вдовец
имейл beron@mail.bg
уебсайт