Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Николай Аврамов Свинаров

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2005-07-11 2009-06-25 40-то Народно събрание член
2001-07-05 2001-07-24 39-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2005-07-14 2007-11-29 Национално движение за стабилност и възход член
2007-11-29 2007-12-05 Независими член
2007-12-05 2009-06-25 Българска нова демокрация член
2001-07-05 2001-07-24 Национално движение Симеон Втори член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2005-08-24 2008-02-20 Комисия по отбраната член
2005-08-24 2008-01-24 Комисия по вътрешна сигурност и обществен ред председател
2008-01-24 2009-06-25 Комисия по вътрешна сигурност и обществен ред член
2001-07-20 2001-07-24 Kомисия по правни въпроси член
2001-07-20 2001-07-24 Kомисия по вътрешна сигурност и обществен ред член
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

200 656

Лични данни

дата на раждане 1958-05-06
място на раждане Шумен, България
професия юрист
езици английски, руски
семейно положение женен
имейл svinarov@mail.hol.bg
уебсайт