Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Пламен Александров Панайотов

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2005-07-11 2009-06-25 40-то Народно събрание член
2001-07-05 2003-07-17 39-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2005-07-14 2007-11-29 Национално движение за стабилност и възход член
2007-11-29 2007-12-05 Независими член
2007-12-05 2009-06-25 Българска нова демокрация член
2001-07-05 2001-07-05 Национално движение Симеон Втори член
2001-07-05 2003-07-10 Национално движение Симеон Втори председател на ПГ
2003-07-10 2003-07-17 Национално движение Симеон Втори член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2005-08-24 2009-06-25 Комисия по външна политика член
2005-08-24 2008-02-20 Комисия по вътрешна сигурност и обществен ред член
2008-02-20 2009-06-25 Комисия по парламентарна етика член
2001-07-20 2003-07-17 Kомисия по вътрешна сигурност и обществен ред член
Временни комисии
От До Име позиция
2009-02-19 2009-05-19 Временна анкетна комисия за установяване на актове и действия, с които е уредена собствеността и начинът на ползване на имоти в Студентски град в гр. София член
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

204 730

Лични данни

дата на раждане 1958-01-20
място на раждане Сливен, България
професия юрист
езици английски, немски, руски
семейно положение женен
имейл
уебсайт