Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Светослав Христов Малинов

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2005-07-11 2005-07-11 40-то Народно събрание член
2005-07-11 2006-03-08 40-то Народно събрание временен парламентарен секретар
2006-03-08 2009-06-25 40-то Народно събрание парламентарен секретар
Парламентарни групи
От До Име позиция
2005-07-11 2009-06-25 Демократи за Силна България секретар на ПГ
Постоянни комисии
От До Име позиция
2005-08-24 2009-06-25 Комисия по гражданското общество и медии член
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Делегации
От До Име позиция
2005-09-28 2009-06-25 Делегация в Парламентарната асамблея на Организацията за сигурност и сътрудничество в Европа заместващ член
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

207

Лични данни

дата на раждане 1968-01-19
място на раждане Дупница, България
професия преподавател
езици английски, немски, руски
семейно положение женен
имейл smalinov@mail.bg
уебсайт