Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Стефан Антонов Софиянски

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2005-07-11 2009-06-25 40-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2005-07-11 2008-11-04 Български Народен съюз съпредседател на ПГ
2008-11-04 2008-12-16 Независими член
2008-12-16 2009-03-31 ОДС - СДС, ДП, Движение Гергьовден, БЗНС, НС-БЗНС член
2009-03-31 2009-06-25 Независими член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2005-08-24 2009-06-25 Комисия по местно самоуправление, регионална политика и благоустройство член
2005-08-24 2009-06-25 Комисия по европейските въпроси член
Няма временни комисии
Парламентарни подкомисии
От До Име позиция
2007-10-04 2009-06-25 Подкомисия по усвояването на средствата от Европейския съюз към Комисията по европейските въпроси член
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

210 1914

Лични данни

дата на раждане 1951-11-07
място на раждане София, България
професия икономист
езици английски, немски, руски
семейно положение женен
имейл ssd@parliament.bg
уебсайт