Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Филип Димитров Димитров

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2005-07-11 2005-07-11 40-то Народно събрание член
2005-07-11 2008-07-10 40-то Народно събрание зам.-председател на НС на ротационен принцип
Парламентарни групи
От До Име позиция
2005-07-11 2008-07-10 ОДС - СДС, ДП, Движение Гергьовден, БЗНС, НС-БЗНС член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2005-08-24 2008-07-10 Комисия по правни въпроси член
2005-08-24 2008-07-10 Комисия по европейските въпроси член
Временни комисии
От До Име позиция
2005-07-15 2005-08-24 Временна комисия по правни въпроси член
2006-01-18 2006-03-30 Временна комисия за подготовка на предложения за промени в Конституцията на Република България зам.-председател
2006-10-11 2007-02-02 Временна комисия за обсъждане на проекта и предложения за промени в Конституцията на Република България член
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

211 1897

Лични данни

дата на раждане 1955-03-31
място на раждане София, България
професия юрист
езици английски, френски, руски
семейно положение женен
имейл
уебсайт