Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Елиана Стоименова Масева

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2005-07-11 2009-06-25 40-то Народно събрание член
2001-07-05 2005-06-17 39-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2005-07-11 2006-04-12 Демократи за Силна България член
2006-04-12 2009-06-25 Демократи за Силна България зам.-председател на ПГ
2001-07-05 2004-02-25 Обединените Демократични Сили член
2002-03-12 2004-03-05 Обединените Демократични Сили зам.председател на ПС
2004-02-25 2005-03-25 Обединените Демократични Сили зам.-председател на ПГ
2005-03-25 2005-06-17 Демократи за Силна България зам.председател на ПС
Постоянни комисии
От До Име позиция
2005-08-24 2009-06-25 Комисия по правни въпроси зам.-председател
2007-01-17 2009-06-25 Комисия по вътрешна сигурност и обществен ред член
2001-07-20 2004-06-25 Kомисия по правни въпроси член
2001-07-20 2005-06-17 Комисия по жалбите и петициите на гражданите зам.-председател
2002-10-03 2005-06-17 Комисия за борба с корупцията член
2004-06-25 2005-06-17 Kомисия по правни въпроси зам.-председател
Временни комисии
От До Име позиция
2005-07-11 2005-08-18 Временна комисия по Правилника за организацията и дейността на Народното събрание член
2005-07-15 2005-08-24 Временна комисия по правни въпроси член
2009-03-13 2009-04-22 Временна комисия за промени в изборното законодателство член
2002-02-07 2002-03-21 Временна комисия по искането на главния прокурор за даване на разрешение за възбуждане на наказателно преследване срещу народния представител Венцислав Върбанов член
2003-01-30 2003-03-31 Временна комисия за изготвяне на Правилник за устройството и дейността на администрацията на Народното събрание член
2003-01-31 2003-04-30 Временна комисия по искането на главния прокурор за разрешение за възбуждане на наказателно преследване срещу народния представител Никола Джипов Николов член
2003-04-23 2005-02-18 Временна комисия за подготовка на предложения за промени в Конституцията на Република България член
2004-02-05 2004-05-05 Временна парламентарна комисия, която да извърши проучване и проверка на безопасните и здравословни условия на труд в "Кремиковци" АД и изпълнение на Решението на Народното събрание от 29 март 2002г. член
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

213 582

Лични данни

дата на раждане 1954-02-08
място на раждане Благоевград, България
професия юрист
езици
семейно положение вдовица
имейл
уебсайт