Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Нахит Джевдет Зия

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2005-07-11 2005-09-08 40-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2005-07-11 2005-09-08 Движение за права и свободи член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2005-08-24 2005-09-08 Комисия по бюджет и финанси член
2005-08-24 2005-09-08 Комисия по въпросите на държавната администрация зам.-председател
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

214

Лични данни

дата на раждане 1951-10-26
място на раждане Гоце Делчев, България
професия икономист
езици руски, турски
семейно положение женен
имейл
уебсайт