Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Румен Асенов Ангелов

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2005-07-11 2009-06-25 40-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2005-07-11 2008-11-04 Български Народен съюз зам.-председател на ПГ
2008-11-04 2008-12-16 Независими член
2008-12-16 2009-03-31 ОДС - СДС, ДП, Движение Гергьовден, БЗНС, НС-БЗНС член
2009-03-31 2009-04-10 Независими член
2009-04-10 2009-06-25 Ред, законност и справедливост зам.-председател на ПГ
Постоянни комисии
От До Име позиция
2005-08-24 2009-06-25 Комисия по икономическата политика член
2005-08-24 2009-06-25 Комисия по транспорт и съобщения зам.-председател
Временни комисии
От До Име позиция
2008-03-06 2008-10-08 Временна анкетна комисия за проучване на обстоятелствата за трагичния инцидент във влака София – Кардам на 28 февруари 2008 г., както и на нормативната уредба, свързана с безопасността на железопътния транспорт член
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

216

Лични данни

дата на раждане 1957-06-11
място на раждане Перник, България
професия инженер
езици английски, руски
семейно положение женен
имейл r_angelov@abv.bg
уебсайт