Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Даут Идриз Осман

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2005-07-11 2009-06-25 40-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2005-07-11 2009-06-25 Движение за права и свободи член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2005-08-24 2009-06-25 Комисия по местно самоуправление, регионална политика и благоустройство член
2005-08-24 2005-11-11 Комисия по жалбите и петициите на гражданите член
2005-11-11 2009-06-25 Комисия за борба с корупцията зам.-председател
Временни комисии
От До Име позиция
2009-02-19 2009-05-19 Временна анкетна комисия за установяване на актове и действия, с които е уредена собствеността и начинът на ползване на имоти в Студентски град в гр. София член
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

228

Лични данни

дата на раждане 1956-05-21
място на раждане Самуил, България
професия икономист
езици руски, турски
семейно положение женен
имейл
уебсайт