Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Павел Михайлов Чернев

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2005-07-11 2009-06-25 40-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2005-07-13 2006-08-09 Атака зам.-председател на ПГ
2006-08-09 2008-02-07 Независими член
2008-02-07 2008-12-16 Български Народен съюз член
2008-12-16 2009-06-24 Движение НАПРЕД секретар на ПГ
2009-06-24 2009-06-25 Независими член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2005-08-24 2009-06-25 Комисия по правни въпроси член
2005-08-24 2009-06-25 Комисия по правата на човека и вероизповеданията член
Временни комисии
От До Име позиция
2005-07-15 2005-08-24 Временна комисия по правни въпроси член
2006-03-15 2006-08-03 Временна комисия за установяване на отнетото и възстановено имущество на семействата на бившите царе Фердинанд I и Борис III и техните наследници член
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

231

Лични данни

дата на раждане 1969-07-10
място на раждане София, България
професия юрист
езици английски, руски
семейно положение неженен
имейл freedomparybg@abv.bg
уебсайт