Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Владимир Първанов Кузов

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2005-07-11 2009-02-26 40-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2005-07-13 2006-02-02 Атака член
2006-02-02 2009-02-26 Независими член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2005-08-24 2009-02-26 Комисия по бюджет и финанси член
2005-08-24 2009-02-26 Комисия по вътрешна сигурност и обществен ред член
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Делегации
От До Име позиция
2005-09-28 2009-02-26 Делегация в Парламентарната асамблея на Организацията за сигурност и сътрудничество в Европа заместващ член
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

235

Лични данни

дата на раждане 1966-06-16
място на раждане София, България
професия инженер
езици руски
семейно положение неженен
имейл
уебсайт