Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Светослав Иванов Спасов

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2005-07-11 2005-07-11 40-то Народно събрание член
2005-07-11 2006-03-08 40-то Народно събрание временен парламентарен секретар
2006-03-08 2009-06-25 40-то Народно събрание парламентарен секретар
2001-07-05 2001-07-05 39-то Народно събрание член
2001-07-05 2005-06-17 39-то Народно събрание парламентарен секретар
Парламентарни групи
От До Име позиция
2005-07-14 2007-12-05 Национално движение за стабилност и възход член
2007-12-05 2008-07-02 Българска нова демокрация член
2008-07-02 2009-06-25 Независими член
2001-07-05 2005-06-17 Национално движение Симеон Втори член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2005-08-24 2008-02-20 Комисия по вътрешна сигурност и обществен ред член
2005-08-24 2008-01-24 Комисия по въпросите на децата, младежта и спорта председател
2008-01-24 2009-06-25 Комисия по въпросите на децата, младежта и спорта член
2008-02-20 2009-06-25 Комисия по културата член
2001-07-20 2005-06-17 Kомисия по външна политика, отбрана и сигурност член
2001-07-20 2003-12-11 Комисия по въпросите на гражданското общество член
2003-12-11 2005-06-17 Комисия по европейска интеграция член
Временни комисии
От До Име позиция
2008-03-06 2008-10-08 Временна анкетна комисия за проучване на обстоятелствата за трагичния инцидент във влака София – Кардам на 28 февруари 2008 г., както и на нормативната уредба, свързана с безопасността на железопътния транспорт член
Няма парламентарни подкомисии
Делегации
От До Име позиция
2001-08-03 2005-06-17 Делегация в парламентарното измерение на Централноевропейската инициатива ръководител
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

237 671

Лични данни

дата на раждане 1973-09-12
място на раждане Шумен, България
професия икономист
езици английски, руски
семейно положение неженен
имейл svspassov@hotmail.com
уебсайт