Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Гиньо Гочев Ганев

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2001-07-05 2005-04-15 39-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2001-07-05 2005-04-15 Коалиция за България член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2001-07-20 2005-04-15 Комисия по правата на човека и вероизповеданията член
Временни комисии
От До Име позиция
2002-03-27 2002-11-30 Временна проучвателна комисия по религиозните въпроси зам.-председател
2003-04-23 2005-02-18 Временна комисия за подготовка на предложения за промени в Конституцията на Република България член
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

332 1784

Лични данни

дата на раждане 1928-03-02
място на раждане Бургас, България
професия
езици
семейно положение вдовец
имейл
уебсайт