Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Евгений Стефанов Бакърджиев

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2001-07-05 2005-06-17 39-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2001-07-05 2001-12-04 Обединените Демократични Сили член
2001-12-04 2005-06-17 Независими член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2001-07-20 2001-12-05 Kомисия по местно самоуправление, регионална политика и благоустройство зам.-председател
2001-12-05 2002-11-13 Kомисия по местно самоуправление, регионална политика и благоустройство член
2004-07-29 2005-06-17 Комисия по европейска интеграция член
Временни комисии
От До Име позиция
2004-05-13 2005-06-17 Временна комисия за дейността на Министерство на регионалното развитие и благоустройството, относно усвояването на финансовите средства, отпуснати от Европейския съюз по програмите ФАР и ИСПА за периода 1999 година - май 2004 година член
2004-02-05 2004-05-05 Временна парламентарна комисия, която да извърши проучване и проверка на безопасните и здравословни условия на труд в "Кремиковци" АД и изпълнение на Решението на Народното събрание от 29 март 2002г. член
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

354 1805

Лични данни

дата на раждане 1955-02-10
място на раждане София, България
професия
езици
семейно положение женен
имейл
уебсайт