Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Йордан Ангелов Нихризов

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2001-07-05 2005-06-17 39-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2001-07-05 2004-03-16 Обединените Демократични Сили член
2002-03-12 2004-03-05 Обединените Демократични Сили член
2004-03-16 2005-03-24 Обединените Демократични Сили зам.-председател на ПГ
2005-03-25 2005-06-17 Демократи за Силна България зам.председател на ПС
2005-03-24 2005-03-25 Независими член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2001-07-20 2003-12-11 Kомисия по икономическата политика член
2001-07-20 2005-06-17 Комисия по околната среда и водите член
2003-12-11 2005-06-17 Kомисия по икономическата политика зам.-председател
Временни комисии
От До Име позиция
2004-02-05 2004-05-05 Временна парламентарна комисия, която да извърши проучване и проверка на безопасните и здравословни условия на труд в "Кремиковци" АД и изпълнение на Решението на Народното събрание от 29 март 2002г. член
2005-01-19 2005-06-17 Временна анкетна комисия за проверка на междуправителствените споразумения за кредити, отпуснати на страни от третия свят - произхода на кредитите, целите на предоставяне и времето, когато това е осъществено; държавите кредитополучатели; действията на правителствата от 1990 г. насам по събиране на вземанията на Република България, произтичащи от тези споразумения член
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

391 2053

Лични данни

дата на раждане 1953-10-08
място на раждане Провадия, България
професия
езици
семейно положение женен
имейл nihrizov@datacom.bg
уебсайт