Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Йордан Георгиев Соколов

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2001-07-05 2005-06-17 39-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2001-07-05 2005-03-25 Обединените Демократични Сили член
2002-03-12 2004-03-05 Обединените Демократични Сили член
2005-03-25 2005-06-17 Демократи за Силна България член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2001-07-20 2005-06-17 Kомисия по правни въпроси член
2001-07-20 2005-06-17 Kомисия по вътрешна сигурност и обществен ред зам.-председател
2003-05-14 2005-06-17 Комисия за борба с корупцията зам.-председател
Временни комисии
От До Име позиция
2001-07-06 2001-07-20 Временна комисия по правилника за организацията и дейността на Народното събрание член
2002-02-07 2002-03-21 Временна комисия по искането на главния прокурор за даване на разрешение за възбуждане на наказателно преследване срещу народния представител Венцислав Върбанов член
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

392 2054 2180

Лични данни

дата на раждане 1933-01-18
място на раждане София, България
професия
езици
семейно положение женен
имейл
уебсайт