Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Осман Ахмед Октай

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2001-07-05 2005-06-17 39-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2001-07-05 2001-10-17 Движение за права и свободи член
2001-10-17 2005-06-17 Независими член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2001-07-20 2001-12-05 Kомисия по вътрешна сигурност и обществен ред член
2004-07-29 2005-06-17 Комисия по въпросите на децата, младежта и спорта член
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

443 1942 2102

Лични данни

дата на раждане 1952-08-29
място на раждане с. Чернолик, България
професия
езици
семейно положение разведен
имейл
уебсайт