Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Светослав Денчев Лучников

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2001-07-05 2002-10-28 39-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2001-07-05 2002-10-28 Обединените Демократични Сили член
2002-03-12 2002-10-28 Обединените Демократични Сили член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2001-07-20 2002-10-28 Kомисия по правни въпроси зам.-председател
Временни комисии
От До Име позиция
2001-07-06 2001-07-20 Временна комисия по правилника за организацията и дейността на Народното събрание член
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

469 1923 2126

Лични данни

дата на раждане 1922-02-03
място на раждане Русе, България
професия
езици
семейно положение женен
имейл
уебсайт