Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Мехмед Мехмед Дикме

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2001-07-05 2001-07-24 39-то Народно събрание член
2005-02-23 2005-06-17 39-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2001-07-05 2001-07-24 Движение за права и свободи член
2005-02-23 2005-06-17 Движение за права и свободи член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2001-07-20 2001-07-24 Kомисия по местно самоуправление, регионална политика и благоустройство член
2001-07-20 2001-07-24 Комисия по земеделието и горите зам.-председател
2005-03-11 2005-06-17 Комисия по земеделието и горите зам.-председател
2005-03-11 2005-06-17 Kомисия по местно самоуправление, регионална политика и благоустройство член
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

559

Лични данни

дата на раждане 1966-02-27
място на раждане с. Бял Извор, България
професия
езици
семейно положение женен
имейл
уебсайт