Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Марианна Борисова Асенова

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2001-07-05 2005-06-17 39-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2001-07-05 2003-02-10 Национално движение Симеон Втори член
2003-02-10 2003-02-12 Парламентарна Група Национален Идеал за Единство секретар на ПГ
2003-02-12 2003-03-05 Независими член
2003-03-05 2004-01-28 Парламентарна Група Национален Идеал за Единство секретар на ПГ
2003-01-28 2004-06-24 Независими член
2004-06-24 2005-06-17 Коалиция за България член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2001-07-20 2004-07-16 Kомисия по външна политика, отбрана и сигурност член
2001-07-20 2004-07-16 Kомисия по вътрешна сигурност и обществен ред член
2004-06-25 2005-06-17 Комисия по културата член
2004-06-25 2005-06-17 Комисия по медиите член
Временни комисии
От До Име позиция
2003-04-23 2004-07-29 Временна комисия за подготовка на предложения за промени в Конституцията на Република България член
Няма парламентарни подкомисии
Делегации
От До Име позиция
2001-08-03 2005-06-17 Делегация в парламентарната асамблея на черноморското икономическо сътрудничество член
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

592

Лични данни

дата на раждане 1964-11-25
място на раждане Лом, България
професия
езици
семейно положение омъжена
имейл mariannabet@yaxoo.com
уебсайт