Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Надка Радева Пангарова

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2001-07-05 2005-06-17 39-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2001-07-05 2002-03-08 Национално движение Симеон Втори член
2002-03-08 2003-02-10 Независими член
2003-02-10 2003-02-12 Парламентарна Група Национален Идеал за Единство зам.-председател на ПГ
2003-02-12 2003-03-05 Независими член
2003-03-05 2004-01-28 Парламентарна Група Национален Идеал за Единство зам.-председател на ПГ
2004-01-28 2005-06-17 Независими член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2001-07-20 2002-03-14 Комисия по земеделието и горите член
2001-07-20 2002-03-14 Комисия по здравеопазването член
2003-04-03 2005-06-17 Kомисия по правни въпроси член
2003-04-03 2004-07-29 Комисия по земеделието и горите член
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

598

Лични данни

дата на раждане 1957-09-19
място на раждане с. Смилец, България
професия
езици
семейно положение разведена
имейл
уебсайт