Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Мирослав Петров Севлиевски

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2001-07-05 2005-02-23 39-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2001-07-05 2003-07-10 Национално движение Симеон Втори член
2003-07-10 2004-03-10 Национално движение Симеон Втори зам.-председател на ПГ
2004-03-10 2005-02-23 Новото време председател на ПГ
Постоянни комисии
От До Име позиция
2001-07-20 2005-02-23 Kомисия по вътрешна сигурност и обществен ред член
2001-07-20 2002-03-14 Комисия по енергетика член
2004-06-25 2005-02-23 Комисия по земеделието и горите член
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

607

Лични данни

дата на раждане 1965-01-18
място на раждане Троян, България
професия
езици
семейно положение женен
имейл sevlievski@ssco.bg
уебсайт