Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Тодор Костов Бояджиев

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2001-07-05 2005-06-17 39-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2001-07-05 2005-06-17 Коалиция за България член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2001-07-20 2005-06-17 Kомисия по вътрешна сигурност и обществен ред член
2002-10-03 2005-06-17 Комисия за борба с корупцията член
Временни комисии
От До Име позиция
2002-03-27 2002-11-30 Временна проучвателна комисия по религиозните въпроси член
Няма парламентарни подкомисии
Делегации
От До Име позиция
2001-08-03 2005-06-17 Делегация в парламентарната асамблея на организацията за сигурност и сътрудничество в Европа заместващ представител
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

611

Лични данни

дата на раждане 1939-10-10
място на раждане Карнобат, България
професия
езици
семейно положение женен
имейл fbif@internet-bg.net
уебсайт