Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Петър Стоилов Жотев

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2001-07-05 2005-06-17 39-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2001-07-05 2005-03-25 Обединените Демократични Сили член
2002-03-12 2004-03-05 Обединените Демократични Сили член
2005-03-25 2005-05-19 Демократи за Силна България член
2005-05-19 2005-06-17 Независими член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2001-07-20 2005-06-17 Kомисия по икономическата политика член
2004-06-25 2005-06-17 Комисия по енергетика член
Временни комисии
От До Име позиция
2005-01-19 2005-06-17 Временна анкетна комисия за проверка на междуправителствените споразумения за кредити, отпуснати на страни от третия свят - произхода на кредитите, целите на предоставяне и времето, когато това е осъществено; държавите кредитополучатели; действията на правителствата от 1990 г. насам по събиране на вземанията на Република България, произтичащи от тези споразумения зам.-председател
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

613

Лични данни

дата на раждане 1950-10-22
място на раждане София, България
професия
езици
семейно положение женен
имейл
уебсайт