Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Тошо Костадинов Пейков

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2001-07-05 2005-06-17 39-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2001-07-05 2005-06-17 Национално движение Симеон Втори член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2001-07-20 2005-06-17 Kомисия по външна политика, отбрана и сигурност член
Временни комисии
От До Име позиция
2004-02-27 2005-06-17 Временна комисия за проучване на данните по твърденията за финансиране на Българската Социалистическа партия от режима на Саддам Хюсеин в Ирак член
2005-03-22 2005-06-17 Временна анкетна комисия за проверка на междуправителствените споразумения за кредити, отпуснати на страни от третия свят - произхода на кредитите, целите на предоставяне и времето, когато това е осъществено; държавите кредитополучатели; действията на правителствата от 1990 г. насам по събиране на вземанията на Република България, произтичащи от тези споразумения член
Няма парламентарни подкомисии
Делегации
От До Име позиция
2001-08-03 2005-06-17 Делегация в парламентарната асамблея на организацията за сигурност и сътрудничество в Европа ръководител
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

624

Лични данни

дата на раждане 1951-01-17
място на раждане с. Слатина, България
професия
езици
семейно положение женен
имейл
уебсайт