Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Сийка Недялкова Димовска

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2001-07-05 2001-07-05 39-то Народно събрание член
2001-07-05 2002-03-14 39-то Народно събрание парламентарен секретар
2002-03-14 2005-06-17 39-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2001-07-05 2002-03-08 Национално движение Симеон Втори член
2002-03-08 2003-02-10 Независими член
2003-02-10 2003-02-12 Парламентарна Група Национален Идеал за Единство член
2003-02-12 2003-03-05 Независими член
2003-03-05 2004-01-28 Парламентарна Група Национален Идеал за Единство член
2004-01-28 2004-04-27 Независими член
2004-04-27 2005-06-17 Новото време член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2001-07-20 2002-03-14 Комисия по образованието и науката член
2001-07-20 2002-03-14 Комисия по европейска интеграция член
2003-04-03 2005-06-17 Комисия по правата на човека и вероизповеданията член
2003-04-03 2005-06-17 Комисия по околната среда и водите член
Временни комисии
От До Име позиция
2004-06-02 2005-03-14 Временна анкетна комисия за проучване на данните, свързани с трагичната катастрофа в р. Лим член
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

632

Лични данни

дата на раждане 1976-01-26
място на раждане Дупница, България
професия
езици
семейно положение неомъжена
имейл
уебсайт