Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Владимир Иванов Димитров

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2001-07-05 2005-06-17 39-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2001-07-05 2002-03-08 Национално движение Симеон Втори член
2002-03-08 2003-02-10 Независими член
2003-02-10 2003-02-12 Парламентарна Група Национален Идеал за Единство член
2003-02-12 2003-03-05 Независими член
2003-03-05 2004-01-28 Парламентарна Група Национален Идеал за Единство член
2004-01-28 2004-05-05 Независими член
2004-05-05 2005-06-17 Новото време член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2001-07-20 2002-03-14 Kомисия по местно самоуправление, регионална политика и благоустройство член
2003-04-03 2004-12-02 Kомисия по местно самоуправление, регионална политика и благоустройство член
2003-04-03 2004-07-29 Комисия по транспорт и телекомуникации член
2004-12-02 2005-06-17 Комисия за борба с корупцията член
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

630

Лични данни

дата на раждане 1964-08-26
място на раждане Велико Търново, България
професия
езици
семейно положение женен
имейл
уебсайт