Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Лиляна Калинова Кръстева

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2001-07-05 2005-06-17 39-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2001-07-05 2005-06-17 Национално движение Симеон Втори член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2001-07-20 2005-06-17 Kомисия по икономическата политика член
2001-07-20 2004-06-25 Комисия по правата на човека и вероизповеданията член
2004-06-25 2005-06-17 Kомисия по бюджет и финанси член
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

633

Лични данни

дата на раждане 1966-12-08
място на раждане Роман, България
професия
езици
семейно положение омъжена
имейл
уебсайт