Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Кръстьо Илиев Петков

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2001-07-05 2005-06-17 39-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2001-07-05 2005-04-19 Коалиция за България член
2005-04-19 2005-06-17 Независими член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2001-07-20 2005-06-17 Комисия по труда и социалната политика член
2001-07-20 2005-06-17 Комисия по здравеопазването зам.-председател
Временни комисии
От До Име позиция
2004-02-05 2004-05-05 Временна парламентарна комисия, която да извърши проучване и проверка на безопасните и здравословни условия на труд в "Кремиковци" АД и изпълнение на Решението на Народното събрание от 29 март 2002г. зам.-председател
2004-06-02 2005-03-14 Временна анкетна комисия за проучване на данните, свързани с трагичната катастрофа в р. Лим член
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

634

Лични данни

дата на раждане 1943-11-18
място на раждане Димово, България
професия
езици
семейно положение женен
имейл krp@primasoft.bg
уебсайт