Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Радослав Николов Коев

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2001-07-05 2005-06-17 39-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2001-07-05 2004-03-10 Национално движение Симеон Втори член
2004-03-10 2005-06-17 Новото време зам.-председател на ПГ
Постоянни комисии
От До Име позиция
2001-07-20 2004-07-29 Комисия по правата на човека и вероизповеданията член
2002-10-03 2004-12-02 Комисия за борба с корупцията член
2003-01-16 2005-06-17 Kомисия по бюджет и финанси член
2004-12-02 2005-04-21 Kомисия по местно самоуправление, регионална политика и благоустройство член
2005-04-21 2005-06-17 Kомисия по икономическата политика член
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

639

Лични данни

дата на раждане 1961-12-15
място на раждане Варна, България
професия
езици
семейно положение женен
имейл
уебсайт